Dražba lesa 10 071 m²
Štichovice
127 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby pozemků okres Plzeň-sever bez složitých filtrů.
Štichovice
127 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Velečín
223 000 Kč
(17 Kč/m²
)
Velečín
171 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Velečín
70 000 Kč
(17 Kč/m²
)
Velečín
43 000 Kč
(26 Kč/m²
)
Kožlany
8 000 Kč
(40 Kč/m²
)
Úterý
24 900 Kč
(17 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19