Dražba pole 190 m²
Lužice
16 000 Kč
(84 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby pozemků okres Prachatice bez složitých filtrů.
Lužice
16 000 Kč
(84 Kč/m²
)
Zálezly
202 000 Kč
(35 Kč/m²
)
Zálezly
129 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Zálezly
66 000 Kč
(15 Kč/m²
)
Zálezly
65 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Bohumilice
32 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Bohumilice
27 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Zálezly
9 000 Kč
(71 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19