Dražba lesa 3 593 m²
Vilice
47 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby pozemků okres Tábor bez složitých filtrů.
Vilice
47 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Vilice
35 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Vilice
31 000 Kč
(13 Kč/m²
)
Vilice
15 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Komárov
119 000 Kč
(17 Kč/m²
)
Skopytce
405 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Komárov
263 000 Kč
(21 Kč/m²
)
Skalice
115 000 Kč
(15 Kč/m²
)
Komárov
106 000 Kč
(18 Kč/m²
)
Krátošice
75 000 Kč
(26 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19