Dražba domu 280 m² s pozemkem 1 447 m²
Mořice
890 000 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Prostějov bez složitých filtrů.
Mořice
890 000 Kč
Tištín, okres Prostějov
757 333 Kč
(2 288 Kč/m²
)
Hluchov
96 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Hluchov
83 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Přemyslovice
109 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Laškov
27 000 Kč
(20 Kč/m²
)
Laškov
25 000 Kč
(20 Kč/m²
)
Kladky
9 000 Kč
(49 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19