Dražba lesa 4 900 m²
Puklice
75 000 Kč
(15 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Jihlava bez složitých filtrů.
Puklice
75 000 Kč
(15 Kč/m²
)
Sedlatice
249 000 Kč
(35 Kč/m²
)
Krasonice
93 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Krasonice
48 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Knínice
45 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Knínice
34 000 Kč
(17 Kč/m²
)
Knínice
23 000 Kč
(17 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19