Dražba bytu 2+kk 40 m²
Milevsko
90 000 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Písek bez složitých filtrů.
Milevsko
90 000 Kč
Nerestce
9 000 Kč
(196 Kč/m²
)
Přeborov
153 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Kluky
322 000 Kč
(19 Kč/m²
)
Záhoří
102 000 Kč
(18 Kč/m²
)
Kluky
88 000 Kč
(18 Kč/m²
)
Kluky
69 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Nerestce
172 000 Kč
(15 Kč/m²
)
Nerestce
137 000 Kč
(48 Kč/m²
)
Nerestce
19 000 Kč
(48 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19